wtorek, 26 czerwca 2012

Jak zacząć grać w RPG?

Miało być o zombie, ale chyba już po strachu (pewnie jakieś miasto odizolowali i tyle).
Będzie natomiast reklama pewnego serwisu: GryFabularne.pl - serwis dla początkujących. W rozwinięciu sami twórcy opowiedzą o serwisie.

Powstała strona dla osób, które chciałyby poznać temat gier fabularnych. Strona dla potencjalnych graczy ale również rodziców, nauczycieli czy dziennikarzy. Pod intuicyjną domeną GryFabularne.pl w sposób łatwy i przystępny wytłumaczone zostało na czym polegają gry fabularne oraz krok po kroku pokazano jak można zorganizować swoją pierwszą sesję. Do tego dodano sporo cennych informacji powiązanych z rpgami, wraz z linkami.
GryFabularne.pl mają być pierwszym krokiem w przygodzie z grami narracyjnymi. Mamy tam całą masę linków do innych serwisów, które znakomicie wykonują swoją pracę w informowaniu o nowościach erpegowych, uczeniu poczatkujących mistrzów gry czy integrowaniu społeczności erpegowców. Chcemy aby nasi użytkownicy u nas dowiedzieli się czym są gry fabularne, zafascynowali się tematem i ruszyli w dalszą drogę do bardziej wyspecjalizowanych serwisów.

Ruszamy 1 lipca i z tej okazji zapraszamy na konwent online. Będziemy mieli prelekcje, sesje rpg (w tym pokazowe i dla początkujących) oraz konkursy (do wygrania podręczniki). A to wszystko nie wychodząc z domu. Wystarczy mieć internet i probram Mumble (darmowy komunikator głosowy).

Zapraszamy chętnych do zgłaszania swoich punktów programu.
Facebook.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz