niedziela, 3 czerwca 2012

Zombie Apokalipsa się zbliża

Dzisiejszy wpis poruszy kwestie wydarzeń ostatnich dni. Otóż coraz częściej zdarzają się przypadki kanibalizmu wśród homo sapiens. Podam kilka przykładów i tajną prawdę, którą ukrywają rządy świata. W kolejnym wpisie "jak się przygotować na zombie apokalipse".
Oczywiście będzie to raczej wpis humorystyczny, choć zaprezentowane wydarzenia miały miejsce naprawdę. Z racji iż ZA (skrót: Zombie Apocalypse) jest tematem bardzo geekowskim to muszę go poruszyć.

Wszystko zaczęło się 29 maja, gdy rowerzysta w Miami zauważył nagiego mężczyznę wyrywającego części ciała z drugiego mężczyzny i zjadającego je. Powiadomiona policja dopiero po strzale w głowę powstrzymała kanibala. Od razu podano do wiadomości, że atakujący był pod wpływem narkotyków (i tę wersję podtrzymuje się dalej; raz piszą media iż było to LSD innym razem, że kokaina).
Ofiarą był 65-letni bezdomny Ronald Poppo, a atakującym był  Rudy Eugen (zdjęcie poniżej).


Film z CCTV:Od razu w Sieć ruszyła informacja, że w ciele atakującego znaleziono wirusa LQP-79 (niektórzy twierdzą, że to raczej bakteria, bo okres inkubacji dla wirusa byłby za długi).

LQP-79 ma opanowywać ośrodki woli i zmuszać ofiarę do zjadania ludzkiego mięsa, by przekazać wirusa dalej (w linku opisane jak to robi; po angielsku). Amerykańskie centrum zapobieganiu chorób (ichniejszy Sanepid) dopiero po kilkunastu godzinach zaczął zaprzeczać faktom. Rząd postanowił ukryć prawdę; zapewne by nie wybuchła panika.

Pojawił się w Sieci pierwszy wpis o LQP-79, ale został szybko usunięty:Kolejny dowód: w stanie Maryland dwudziestojednolatek zjadł serce i mózg swego współlokatora, a z samego współlokatora zostały tylko dłonie (reszty nie znaleziono). W Kanadzie student zjadł swego chińskiego współlokatora. W Chinach rzeźnik Zhang Yongming sprzedawał klientom jako mięso części zabitych przez niego ludzi.

W Sieci znalazłem także zdjęcie przedstawiające inne ataki:


Póki co nic więcej nie znalazłem. Nie wiem jak Wy, ale ja odkurzę leżącą u mnie na półce książkę "Zombie Survival".


.

3 komentarze:

 1. No i zaczęło się. Nie wiem jak wy ale ja wyciągam już z gablotki mojego kochanego Smith and Wesson 629 Classic.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Bo niby to i wygląda jak coś z udziałem zombie, ale czy na pewno... Może czysty zbieg okoliczności...? W sumie to nie wiem czy ludzkość przetrwałaby taką apokaliosę, gdyby takowa wybuchła na całym świecie. :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie byloby szans ..

   the walking dead- polecam

   Usuń